Sztab obywatelski

ul. Krucza 47a
00-548 Warszawa
Po odbiór materiałów wyborczych zapraszamy we wtorek w godzinach od 16.00 do 18.00 oraz w czwartek w godzinach od 14.00 do 16.00.

Kontakt telefoniczy:
Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 21:00
Sobota - Niedziela: 9:00 - 16:00

tel. 22 256 50 50
e-mail. biuro@kidawa2020.pl

Regionalne biura sztabu

Dolnośląskie

Ofiar Oświęcimskich 36,
50-059 Wrocław

tel. 885 444 524

dolnyslask@kidawa2020.pl

Kujawsko-Pomorskie

Żeglarska 31,
87-100 Toruń

tel. 885 444 526

kujawsko-pomorski@kidawa2020.pl

Lubelskie

Krakowskie Przedmieście 10/5,
20-002 Lublin

tel. 885 444 530

lubelskie@kidawa2020.pl

Lubuskie

Bohaterów Westerplstte 9/30h,
65-034 Zielona Góra

tel. 885 444 511

lubuskie@kidawa2020.pl

Małopolskie

Karmelicka 32,
31-128 Kraków

tel. 885 444 528

malopolska@kidawa2020.pl

Mazowieckie

Krucza 47a,
00-509 Warszawa

tel. 885 444 535

mazowsze@kidawa2020.pl

Opolskie

Krakowska 31,
45-057 Opole

tel. 885 444 529

opolskie@kidawa2020.pl

Podkarpackie

Bernardyńska 11,
35-069 Rzeszów

tel. 885 444 534

podkarpackie@kidawa2020.pl

Podlaskie

Malmeda 10,
15-440 Białystok

tel. 885 444 521

podlaskie@kidawa2020.pl

Pomorskie

Grunwaldzka 82,
80-244 Gdańsk

tel. 885 444 531

pomorze@kidawa2020.pl

Śląskie

3 Maja 17/1,
40-097 Katowice

tel. 885 444 532

slask@kidawa2020.pl

Warmińsko-Mazurskie

Pieniężnego 10/7,
10-006 Olsztyn

tel. 885 444 537

olsztyn@kidawa2020.pl

Wielkopolskie

Zwierzyniecka 13,
60-813 Poznań

tel. 885 444 536

wielkopolska@kidawa2020.pl

Zachodniopomorskie

Monte Cassino 7,
70-456 Szczecin
(wejście od placu Odrodzenia)

tel. 885 444 525

zachodniopomorskie@kidawa2020.pl


Kontakt w sprawie kampanii zagranicznej

Krzysztof Lisek

Koordynator kampanii poza granicami Polski

tel. +32 478 926 972

krzysztof.lisek@kidawa2020.pl

Zaangażuj się za granicą