Pół miliona podpisów poparcia pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Pracownicy sztabu, wolontariusze, tysiące fantastycznych, zaangażowanych ludzi w całej Polsce przez ostatni miesiąc zbierało podpisy poparcia pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Efekt jest rewelacyjny – dziś złożyliśmy w Państwowej Komisji Wyborczej aż pół miliona podpisów. Dziękujemy za każdy z nich!

– Gdyby nie to, że mamy sytuację nadzwyczajnie trudną, zbieralibyśmy te podpisy nadal, bo ta akcja wzbudzała wiele dobrych, ciepłych emocji – mówił Bartosz Arłukowicz tłumacząc, że dalsza zbiórka podpisów została wstrzymana ze względu na zagrożenie koronawirusem. – Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za setki, tysiące akcji ulicznych. Uczestniczyliśmy w nich wszyscy, w całej Polsce - od południa na północ, od zachodu na wschód, w małych wioskach, w dużych miastach, w wielkich aglomeracjach. Byliśmy wszędzie – i za to wszystko raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

Sztaby Obywatelskie, do tej pory zaangażowane w akcję zbierania podpisów oraz kolportowanie materiałów kampanijnych Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, zaangażują się teraz w pomoc w walce z koronawirusem.

Tylko uczciwe wybory