Dołącz do drużyny #Kidawa2020! Zbieramy podpisy poparcia

Akcja zbierania podpisów pod listami poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ruszyła pełną parą – Ty też możesz się zaangażować!

Zbiórka podpisów rozpoczęła się niezwłocznie po tym, jak przedstawiciele sztabu wyborczego kandydatki na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej złożyli w Państwowej Komisji Wyborczej dokumenty niezbędne do zarejestrowania komitetu wyborczego. Wymagana liczba podpisów poparcia to 100 tysięcy.

Chcesz pomóc nam je zbierać? Nic prostszego! Zgłoś się do biura jednego ze sztabów regionalnych i dołącz do drużyny #Kidawa2020!

Nasza kandydatka na prezydenta osobiście zbierała dziś podpisy w Warszawie, a w całej Polsce zbierają je wolontariusze i członkowie lokalnych sztabów. Wszystkie ręce na pokład! Czas, by w pałacu prezydenckim zasiadła prawdziwa prezydent – Małgorzata Kidawa-Błońska!

Zbierasz podpisy pod listą poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, naszej kandydatki w wyborach prezydenckich? Poinformuj o tym w internecie! Zrób zdjęcie, wrzuć na Twittera, Instagrama, Facebooka, koniecznie dodaj hashtag #Kidawa2020!

Zobacz, jak dużo pozytywnej energii przesyłają w mediach społecznościowych członkowie drużyny #Kidawa2020 z całej Polski:

Tylko uczciwe wybory